Panenky strachu nebo čarovné panenky

17. 07. 2016

Čarovné mini panenky strachu. Nejednomu člověku proběhne mráz po zádech.

Není však třeba se obávat. Tato milá hračka se používá právě proto, abyste se strachu zbavili, podobně jako africké voodoo panenky. Nebo aby se vám splnilo přání.

Tradice panenek sahá do dávné minulosti. Staří Majové věřili v čarovnou moc těchto panenek splnit člověku jakékoliv přání. Tradičními rituály se panenky zmocnili pro čarodějné účely a poté měla panenka moc lidem pomáhat, radit, věštit, nebo je chránit před zlými duchy.

Zní to sice neuvěřitelně, ale funguje to i dnes. Děti milují tyto čarovné panenky, protože jim pomáhají překonat úzkost.

Jak to vlastně funguje?

Děti si s panenkami hrají před spaním. Povídají si s nimi o svých přáních a obavách a předají jim svůj strach ze tmy. Panenky se pak pod polštářkem v noci bojí za ně.

Někdy se také stane, že se tito malí človíčci ztratí. Dětem se poté vysvětluje, že panenka odešla i s jejich strachem. :) Milé, ne?

Magické mini panenky jsou ale nejen pro děti, mohou je používat dospělí. Mohou je nosit v peněžence jako talisman, ochranu proti zlodějům a zlým lidem, pověsit si je na zrcátko v autě. Je to také ideální malý dárek, který zaručeně potěší.

Zkuste je také na jiné strachy.

Malé panenky se úspěšně používají jako psychologická podpora (podobně jako voodoo panenky), která zbaví člověka různých strachů. Bojíte se pavouků? Mini panenka strachu s nimi problém nemá a ráda se bude bát za vás. :)

Máte nesplněné přání nebo po něčem moc toužíte? Čarovné panenky mají moc splnit vám to.

 

Povězte jim svá tajná přání.

Povězte jim o svých problémech.

Povězte jim o svých snech.

A když se vzbudíte, můžete v sobě najít kouzlo, které uskuteční vaše sny.

 

 

Čarovné panenky z Guatemaly na vás čekají zde.